Pendik Halı Yıkama Şirketleri Bilgileri

Pendik halı yıkama şirketleri arasında yer alan firmamız uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere ulaşmakta ve halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz olacak şekilde sizlere teslim etmektedir. Evlerinizin gözdesi ve dekorasyonunuzun parçası halılarınız zamanla kirlenecek ve eski güzelliğini, görüntüsünü kaybedecektir. Bu durumda aklınıza doğal olarak halı temizliği gelecek. Fakat onları elinizde temizleyerek yeterince kirlerinden arındıramayabilirsiniz. Üstelik halının yüzeyine zarar da verebilirsiniz. Biz bu konuda halılarınızı ücretsiz servisle evinizden alıp profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz.

Pendik Halı Yıkama Şirketleri Faaliyetleri

Pendik ve civarında faaliyet gösteren firmamız sizlere Pendik halı yıkama şirketleri içinde en titiz hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz aşamalı ve profesyonelce gerçekleşmektedir. Halı yıkama konusunda uzman olan ekiplerimize halılarınızı teslim etmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu almanız gerekmektedir. Böylelikle ekiplerimiz günü geldiğinizde halılarınızı evlerinizden servis araçlarımızı vasıtasıyla alır.

Halılar tesisimize getirilir ve ilk işlemler başlatılır. İlk olarak halı türü belirlenir ve ona göre yıkama bölümüne gönderilir. Halının türü önemlidir çünkü antika bir halınız varsa normal halılarla yıkanması ona zarar verebilirsiniz. Aynı şekilde ve aynı deterjanlarla yıkanması yerine daha özel bir temizlik gerekebilir. Diğer el dokuması halılarınız için de aynı durum geçerlidir. Türü belirlenen halılarınız yıkanmaya götürülür. Burada ilk olarak tozlarından arındırılır. Çünkü tozlarından arındırılmayan halılar temizlik sonrası yeterince parlaklık gösteremez.

Sonraki aşamada halılar yıkanmaya başlanır. Yıkanma öncesi zor lekeler varsa önce bunlar özel temizlik ürünleri ile giderilir. Sonra yıkama başlatılır. Yıkamadan sonra durulamaya gönderilen halılar bütün kalıntılardan arındırılır. Böylelikle halılar tertemiz olur ve kurumaya bırakılır. Kuruma sırasında özel cihazlar kullanılır. Tamamen kuruyana kadar halınız paketlenmez. Koku yapmaması için bu konuya dikkat edilir.

Kuruyan halıların son olarak havları alınır ve parfümlenip paketlenir. Son olarak teslim edilmek üzere ekiplerimiz tarafından evlerinize ulaştırılır.

Pendik Halı Yıkama Şirketleri iletişim

Pendik halı yıkama şirketleri için firmamıza ulaşabilir ve bizden yıkama talebinde bulunabilirsiniz. Aldığınız randevu sonrasında ekiplerimiz sizlere ulaşacaktır. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerindeki iletişim numaralarını kullanmaktır.Bir Cevap Yazın

ALO HALI YIKAMA