Sancaktepe Halı Yıkama Şirketleri ve Etkin Temizlik

Halılar getirildikleri gibi yıkanırsa yani; üzerlerinde var olan kir, toz, toprak, tüy gibi unsurlardan arındırılmadan yıkama işlemi yapılırsa söz konusu unsurlar halının dibine çöker ve halılarda yalnızca yüzeysel bir temizlik yapılmış olur. Dolayısıyla halıların yıkama işlemine geçilmeden üzerlerinden bulunan söz konusu unsurlardan arındırılması gerekir. Süpürme işlemi ya da halı dövme makinesi kullanılarak halıların ilk temizliği sağlanabilir. Halı dövme makinesi kullanıldığında halı diplerinde bulunan kirler de uzaklaştırılabildiğinden süpürme işleminden daha etkilidir. Ancak hangi yöntemin kullanılacağı konusunda halının insi belirleyici olmalıdır. Sancaktepe Halı Yıkama Şirketleri içinde kalitesi ile güven kazanan firmamız, halıların cinsine göre, yıkama öncesi etkin bir şekilde tozdan arındırma işlemi gerçekleştirmektedir.

Sancaktepe Halı Yıkama Şirketleri ve Otomatik Halı Yıkama Makinesi

Halı yıkama işlemi genellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Aynı anda çok sayıda kişinin talebinin kaliteden taviz verilmeden karşılanabilmesi için otomatik halı yıkama makinesi kullanılması gereklidir. Bu makine ile daha az personel yardımıyla daha fazla halı yıkama işlemi yapılabilmekte ve halıların temizliği maksimum seviyeye çıkarılabilmektedir. Elle yapılan halı yıkama işlemlerinde halıların alan darlığı sebebiyle yan yana serilmesi ve yıkanmasından dolayı kirli suların tüm halılara temas etmesi söz konusu olmaktadır. Sancaktepe Halı Yıkama Şirketleri arasında halı temizliğinde maksimum performansı ilke edinen firmamız tarafından otomatik halı yıkama makineleri kullanılarak özenli bir yıkama işlemi yapılmaktadır.

Sancaktepe Halı Yıkama Şirketleri ve Kaliteli Yıkama

Halı yıkama işleminde son olarak kurutma işlemi yapılmaktadır. Bu da halı yıkamada kaliteyi belirleyen işlemlerden biridir. Kurutma askılarının büyük alan işgal etmesinden dolayı kurutma alanlarının büyük olmasına ihtiyaç vardır. Bunun aksine caddelerde, sokaklarda, bahçe çitleri ve benzeri yerlerde yapılan kurutma işlemlerinde yıkanan halının tekrar kirlenmesi kuvvetle muhtemeldir. Dolayısıyla kaliteli bir halı yıkama şirketine büyük bir kurutma tesisi bulunmalıdır. Sancaktepe Halı Yıkama Şirketleri arasında firmamızın öne çıkmasının temel nedenlerinden biri de yıkama ile birlikte kurutma aşamasının da modern teknik olanaklarla donatılmış olan özel alanlarda yapılıyor olmasıdır.Bir Cevap Yazın

ALO HALI YIKAMA