Sedefadası Temizlik Şirketi Halı Yıkamada Doğru Adres

Doğru teknik kullanılarak yıkanmayan halılar alerjiden astıma kadar birçok hastalığın sebebi olabilmektedir. Sanılanın aksine yıkamak, bir halıyı tek başına temiz hale getirmez. Halının tamamen temizlendiğini söyleyebilmek için işi profesyonellerine emanet etmek en önemli faktördür. Sedefadası Temizlik Şirketi tam da bu noktada sizlere profesyonel yardımda bulunmaya hazır.

Halılar Sedefadası Temizlik Şirketi Tarafından Hangi İşlemlerden Geçirilir?

Sedefadası Temizlik Şirketi bir telefon kadar yakınınızda. İstanbul Adalar ilçesinde yer alan firmamız yetkilileri tüm çağrılarınızda halılarınızı kapıdan teslim alır.

Özenli yıkama ve dezenfeksiyon işlemleri sizi parlak, sağlıklı ve temiz halılara kavuşturur.

Mükemmel sonuca ulaştıran başlıca işlemler;

  • Kirlilik ve halı dokuma / kumaş tipine göre sınıflandırılır.
  • Sınıflandırılan halılar kirlilik miktar ve tipine bağlı olarak seçilen doğa dostu özel halı yıkama şampuanları ile endüstriyel olarak yıkanır.
  • Durulama işlemi içme suyu kalitesindeki tazyikli su tabancaları kullanılarak yapılır.
  • Kapalı sistem kurutma makineleri ile hiçbir kimyasal uygulaması yapılmadan kurutma işlemi yapılır ve arkasından halılar açık havada nefes almaya bırakılarak kurutulur ve bu şekilde işlem sonlandırılır.

Hızla tamamlanan tüm bu işlemler sonrasında adresinizden teslim alınan halınız yine kapınıza kadar önceden sizin belirlediğiniz bir saatte yine kapınıza kadar getirilerek değerli siz müşterilerimize teslim edilir. Elbette halılarınızı göndermediğiniz durumlarda, firmamız evinizde ya da işyerinde yerinde halı temizleme işlemlerini profesyonel ekibi sayesinde hızlı ve en kaliteli şekilde yapacaktır. Sadece bir çağrınız ile ekibimiz hızla kapınızda olacaktır.

Kirli Halılar Sağlığımızı Nasıl Tehdit Ediyor?

Halıların kılları arasında biriken her türlü kir kalıntısı zamanla birikerek ciddi hastalıklara davetiye çıkartabilmektedir. Halılarda görünen kirliliklerin yanı sıra görünmeyecek kadar küçük kıl, böcek kalıntıları hatta daha küçük patojen mikroorganizmalar, mantarlar ve algler zamanla artabilir. Evimizde uyguladığımız ilkel halı yıkama yöntemleri bu kirlilikleri büyük oranda yok etmemektedir.

Yol açabilecek hastalıklardan bazıları;

  • Alerjik astım
  • Çeşitli alerjiler
  • Özellikle emekleme çağındaki küçük çocuklarda solunum rahatsızlıkları
  • Cilt hastalıklarıdır.

Sedef Temizlik Şirketi size tüm bu tehlikelerden koruyacak olan derinlemesine ve özenli temizliği gayet ekonomik şekilde sunar.Bir Cevap Yazın

ALO HALI YIKAMA