Acarlar Halı Yıkama Şirketi Temizlik Hizmetleri

Halılar evlerde en çok toz ve kir tutan eşyalar olarak bilinir. Diğer eşyaların ve ev sakinlerinin yükünü çeken parçalardır. Yıl içinde belli bir noktadan sonra temizlik isterler. Bu durumda elde yıkama tercih edilirse renkleri solabilir ya da lekeleri çıkarmada başarısız olabilirsiniz. Ayrıca kirleri derinlemesine çıkarmak da kolay olmayacaktır. Acarlar halı yıkama şirketi olarak biz bu konuda aşamalı hareket ediyor ve el değmeden temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Acarlar Halı Yıkama Şirketi Hizmet Detayları

Firmamız halı yıkama konusunda sektörde uzun yıllar hizmet vermektedir. Alanında uzman olan ekiplerimizle işin öncüsü olmayı başarmanın gururunu yaşıyoruz. Halılarınız uzman ekibimiz tarafından ve el değmeden temizlensin istiyorsanız tek yapmanız gereken site üzerinden bizimle iletişime geçmektir. İletişime geçtiğinizde size bir randevu günü verilecektir. Bu gün geldiğinde ekibimiz evinizde halılarınızı paketler ve bir fiş zımbalar. Evinizden alınan halılar tesisimizde ustalarımıza bırakılır. Ustalar her halıyı kendi kategorisine ayırıp ilgili yerlere gönderir. Bundan sonra işlem safhaları başlatılır.

Halılar ilk olarak toz alma safhasından geçer. Çünkü tozu alınmayan halının suyla teması o tozların halı diplerinde çamurlaşmasına neden olabilir. Yıkama işlemi de etkili olmayabilir. Toz almadan sonra yıkamaya geçilir. Bu aşamada da özel teçhizatlar kullanılır. Fakat inatçı ve zor leke olması durumunda halılara el ile özel müdahale edilir. Bunun için uygun temizlik ürünleri kullanılır. Daha sonra halılar normal yıkanmaya başlar. Acarlar halı yıkama şirketi olarak titiz çalışmaya önem vermekteyiz.

Yıkanan halılar iyice durulanır. Böylece deterjan izlerinden arındırılmış olur. Sonra da kurutmaya verilir. Kurutmada yine ısı verme cihazları kullanılır. Açık alanda da asılabilir. En son hav alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemle üzerinde son olarak toz kalıp kalmadığına bakılır. Parfümlenerek paketlenir. Halılarınız adreslerinize iletilir.

Acarlar Halı Yıkama Şirketi Randevu

Acarlar halı yıkama şirketi olarak hizmet veren firmamız Beykoz’a bağlı hizmet vermekte olup işini titizlikle yapmaya itina göstermektedir. Halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve parlak görmek istiyorsanız bizimle sitemiz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle halılarınız için randevu işlemini başlatmış olursunuz.Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın