Burhabiye Mahallesi Halı Yıkama Şirketleri

Evlerimizin en önemli parçası olan halılarımızın temizliği ve hijyeni de çok önemlidir.

Burhabiye Mahallesi Halı Yıkama Şirketleri halılarınızın en temiz ve hijyenik hale getirilmesinde büyük fayda sağlayacaktır. Geleneksel yöntemler ile yıllardan bu yana hortum ve fırça kullanılarak kol kuvveti ile apartman önleri ve bahçelerde yapılan ilkel halı yıkama metotları güncelliğini yitirdi.

Halıların kılları arasında biriken kirler, bakteriler, mayklar ve böcek kalıntıları ile istediğiniz kadar süpürün ya da ev tipi ile yıkayın yeterince temiz ve hijyenik halı elde edemezsiniz. Bu tip kirlilikler ancak teknolojik yöntemler kullanılarak ve profesyonel temizlik ve dezenfeksiyon ekipleri ile yeterli olarak arındırılabilir.

Kirli Halılar Sağlığınızı Tehlikeye Sokar

Kirli halı ya da halıfilex astım, bronşit gibi solunum yollu hastalık ya da alerjilere sebebiyet verebilir. Minik bebeklere sahip aileler için temiz halılara sahip olmak çok önemlidir. sürekli olarak halı üzerinde yuvarlanan ya da emekleyen bebeklerinizin de sık sık halı ile temas etmesi sonucunda kapabileceği hastalıkların önüne geçmek için profesyonel temizlik şarttır.

Burhabiye Mahallesi Halı Yıkama Şirketleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için yardımcınız olmaya hazır. Üsküdar ve çevresinde oturan ya da iş yeri sahibi olanlara en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaya hazır.

En Profesyonel Yıkama Ekipleri ile Tertemiz Halılar

Burhabiye Mahallesi Halı Yıkama Şirketleri ile artık mis gibi kokan ve ilk günkü parlaklığına ve canlı renklerinize sahip olan halılara sahip olabilirsiniz.

Üsküdar ya da çevresinde yaşıyorsanız, sizin belirleyeceğiniz bir gün ve saatte halılarınız adresinizden teslim alınarak yıkama merkezlerine götürülür. Burada halılarınızın yapısına en uygun halı şampuanları ile yıkama yapılır ve sonrasında temiz su ile durulaması yapılır. Mekanik olarak temizlenen halılarınızın kıl köklerine nüfuz eden temizlik kimyasalları sayesinde derinlemesine temizlik sağlanır. Yıkanıp durulanan halılarınız öncelikle, özel dezenfeksiyon işlemi görür ve ardından özel kurutma sistemleri ile kurulanır. Son olarak açık havaya asılmak sureti ile çıkartılarak havalanması sağlanır. Tüm bu işlemler, konusunda deneyimli ve profesyonel yıkama ekiplerince gerçekleştirilerek size en temiz halıları sunar. Tertemiz halılarınız yine sizin ile yapılan program dahilide adresinize teslim edilir.Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın