Burhaniye Mahallesi Halı Yıkama Şirketi

Halı yıkama işlemi tecrübeli kişiler tarafından yapılması gereken önemli bir işlemlerdir. Halıların evlerimizde ya da diğer yerlerde en çabuk kirlenen eşyalar arasında olması sebebi ile yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Sürekli olarak yıkanan halıların lekelenmesi ve toz, kir, saç gibi şeylerin birikmesi nedeni ile belli aralıklar ile yıkanması tavsiye edilir. Burhaniye Mahallesi halı yıkama şirketi olarak halılarınız için özel yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınızın kirlerin ve lekelerinden arınması ve ilk günkü temizliğine kavuşması için firmamızın sunduğu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Halılarınız sizler için yıkanarak evlerinizde tertemiz şekilde kullanılması sağlanır.

Özel Makineler ile Yıkama

Burhaniye Mahallesi halı yıkama şirketi olarak halı yıkama işleminde özel olarak tasarlanmış olan halı yıkama makineleri ile işlem yapılır. Halı yıkama makineleri bu işlem için tasarlanmış olması sayesinde sorunsuz yıkama sağlanır. Bu makineler ideal seviyede olan güçleri ile halı yıkama ve temizleme de iyi sonuç verir. Halıların içerisinde biriken kirleri ve tozları kolay şekilde atarak ilk günkü haline gelmesini sağlar. Özel başlıkları ile halıların zarar görmeden temizlenmesi için tasarlanmıştır. Bu başlıklar ile halıların temizliği ve zarar görmemiş olduğu ile ilgili içiniz rahat olabilir. Halı yıkama makineleri ile kullanılan deterjanlar ile de yıkama işlemi çok daha iyi şekilde gerçekleştirilir. Halı yıkama deterjanları sayesinde lekeler çıkarken temizlik sonrasında güzel kokular ile halılarınız ortamın havasını değiştirir.

Kapıya Teslim Halı Yıkama

Burhaniye Mahallesi halı yıkama şirketi ile halılarınız kapınızdan alınarak özenli ve dikkatli bir şekilde yıkanarak yine kapınıza kadar teslim edilir. Halılarınızın yıkama işlemi için temiz su kullanılarak halılarda koku oluşması engellenir. Temiz su ile yapılan temizleme işlemi ile iyi sonuç alma garanti edilmiş olur. Halılarınız için özel geliştirilen makine ve deterjan ile temizlik işlemi istenilen şekilde tamamlanır. Yıkama işlemi biten halılar için durulama ve kurutma işlemi üzeri kapalı alanda gerçekleştirilir. Kapalı alanda yapılan kurulama sonrasında özel paketler ile kaplanan halılar adresinize teslim edilir. Bu işlemler sayesinde halılar yıkama, kurutma ve taşıma sürecinde tekrar kirlenmez.Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın