Mesa Evleri Halı Yıkama

Halılar kültürümüzde çok fazla kullanılan eşyalar olarak bilinir. Genel olarak yerlere halı sermeyi tercih etmemiz nedeni ile evlerde ve ofislerde çok fazla halı bulunur. Buralardaki halıların kullanım yoğunluğuna göre çabuk şekilde kirlenmesi kaçınılmazdır. Kirlenmiş olan halılar hem görüntü olarak hem de sağlık olarak kötü durumda olur. İçerisinde biriken toz ve kirler özellikle astım gibi sağlık problemi yaşayanlar için sorun oluşturabilir. Bunun önüne geçmek için Mesa Evleri halı yıkama şirketleri olarak Beykoz ve çevresine hizmet veriyoruz. Halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşması için en kaliteli hizmet ile sizlerin yanındayız.

Tertemiz Halılar İçin Özel Ekipmanlar

Mesa Evleri halı yıkama şirketleri yirmi yıldan fazla süredir sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile halılarınızı yıkayarak size tertemiz şekilde teslim ediyor. Halılarınızın yıkanma işlemi için özel olarak tasarlanmış olan makineler kullanılır. Halı yıkama için tasarlanmış olan makineler ile yapılan yıkama işlemi ile halılar yıpranmadan temizlenebilir. Özel başlıkları sayesinde içerisinde biriken toz ve kir kolay şekilde halıdan uzaklaştırılabilir. Leke ve benzeri istenmeyen durumların önüne geçmek için en etkili temizleme aracı bu makinelerdir. Makineler ile birlikte kullanılan deterjanlar halılarınızın yumuşak bir şekilde temizlenmesini sağlar. Yün ve tüylerinin sert olarak kalmasının önüne geçer. İçerisinde bulunan özel parfümü sayesinde yıkama sonrasında nem kokusu olmasını engellemiş olur. Serdiğiniz ortamın güzel kokması sağlanır.

Tecrübeli Halı Yıkama Hizmeti

Mesa Evleri halı yıkama şirketleri olarak halı yıkama işlemi için halılarınızı kapınızdan alıp kapınıza kadar teslim eder. Adresinizden alınan halılarınız için size sayı ve diğer bilgileri gösteren belge verilir. Teslim alınan halılarınız özel tesisimizde yıkanır. Temiz ve arıtılmış su kullanılan tesiste yapılan yıkama işlemi halılarının tertemiz olmasını sağlar. Kötü koku ve kirden uzak kalan halılarınız kurutma işlemine tabi tutulur. Sonrasında üzeri kapalı alanda kurutulan halılarınız teslim edilebilir hale gelir. Temizlenmiş olan halılarınız özel poşetlere konularak adresinize teslim edilir. Özel poşetlerin kullanılması halıların taşıma aşamasında temiz kalmasını sağlar. Temiz şekilde size teslim edilen halılarınız evlerinizi güzelleştirecektir.

buy cheap kamagra oral jellyBir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın