Nar City Halı Yıkama Şirketi ile Hizmette Kalite

Evlerdeki halıların temizliği yıl içinde belli dönemlerde tekrarlanmaktadır. Ev ortamında en önemli eşyalardan biri olan halıların evin tozunu en çok çeken eşyalar olduğu biliniyor. Tüylü yapısı nedeniyle toz ve kirleri en derine çekerek orada muhafaza eder. Bu durum sağlık konusunda ciddiye alınan bir sorundur. Hem sağlık açısından hem de estetik açıdan rahat ve ferah alanlar için halı yıkama işleminin zamanlaması doğru ayarlanmalıdır. Nar City halı yıkama şirketi olarak bu konudaki tecrübelerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nar City Halı Yıkama Şirketi Modern Cihaz Kullanımı

Halı yıkama sektöründe firmamızı ön plana çıkaran en önemli husus kullandığımız teçhizatların modern ve son sistem oluşudur. Böylece teslim aldığımız halıların yıkanma işlemi sırasında geçeceği her bir aşama için özel cihazlar tercih ediyoruz. Evlerden ücretsiz servislerimizle alınan halılar tesisimize getirildikten sonra dört farklı aşama ve makineden geçiriliyor. Her aşamada uzman eller tarafından halılarınız zarar görmeden temizleniyor. Gerekli işlemler ustalar tarafından yürütülüp halıların orijinal duruşlarının korunması sağlanıyor. Nar City halı yıkama şirketi bünyesindeki bütün çalışmalar itina ile yürütülür ve kategorileme işlemi yapılır.

Nar City Halı Yıkama Şirketi Güvencesiyle İşlem Aşamaları

Evlerinizden ekibimiz tarafından alınan halılar tesisimizde ustaların incelemesinden geçmektedir. Bu ilk inceleme halının cinsini belirleme yönündedir. Kimi halılar yünden üretilmiştir. Kimileri modern halılardır kimileri ise antika halılardır. Antika ve el dokuması halıların diğer halılarla aynı düzenekte yıkanması uygun değildir. Onların doğasının korunması ve renklerinin temizlik işlemlerine hassasiyet gösterebilmesi bakımından ayrı işlem görmesi gerekir. Antika ve el dokuması halılarınız hiç bozulmadan orijinal hâliyle sizlere teslim edilir.

Diğer kategorilerdeki halılar da kendine cinsine uygun düzenekte temizlik işlemine tabi tutulur. Temizlik işlemleri aşağıdaki gibidir.

  • İlk olarak iletişim numaramız üzerinden bize ulaşan müşterilerimize randevu verilir. Randevu günü halılarınız evinizden ücretsiz servisimizle alınırken halınıza bir fiş zımbalanır.
  • Daha sonra tesisimize getirilen halılar cinslerine ayrılır ve toz alma safhasına geçilir.
  • Tozları alınan halılar yıkamaya verilir. Özel ve inatçı lekeler için ön uygulama yapılır. Yıkama tamamlanır.
  • Yıkanan halılarda hav alma ve kurutma işlemleri gerçekleştirilir. Son olarak parfümlenerek paketlenir.

Halılarınızı Nar City halı yıkama şirketi güvencesiyle dokusu bozulmadan temizletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.



Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın