Nar City Halı Yıkama Şirketleri

Halılarınızı uzun yıllar yıpranmadan ve sağlıklı bir şekilde kullanmak için düzenli temizletmeye dikkat etmelisiniz. Özellikle sıklıkla kullandığınız oturma odalarınızda, mutfağınızda vb. yaşam alanlarınızda serili olan halılarınızı yılda en az bir kez yıkatmalısınız. Halılardaki lekeleri gidermek ve arındırmak için bilinen birçok eski yöntem vardır. Ancak bu yöntemler halılarınızı yıpratabilir, lekeyi temizlemek yerine daha da derine itebilir ve koku oluşumuna neden olur. Halınızı temizlemek için kullandığınız ürünler halınızın ömrünü kısaltabilir. Doğru durulama ve kurutulma yapılamaz ise sağlığa zararlı mikroorganizmalar halınızı yuva haline getirebilir. Her türlü tozu ve kiri bünyesinde barındırabilen halıların derinlemesine profesyonel ekipmanlarla temizlenmesi çok önemlidir. Bu yüzden doğru ve etkili temizlik için Nar City halı yıkama şirketleri olarak bizlere ulaşabilir, halılarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Nar City Halı Yıkama Şirketleri Hizmet Prensibi

İstanbul’un Maltepe ilçesinin güzel semti Nar City’de, Nar City halı yıkama şirketleri olarak, sizleri ve ailenizi şehrin tozundan derinlemesine kurtarmak için çalışıyoruz. Güler yüzlü ve uzman ekibimizle birlikte sizler için çalışırken, önceliğimiz sağlığınız ve memnuniyetiniz. Özenle seçtiğiniz günlük, özel tasarım ve el dokuması her türlü halınızı, orijinal halini koruyarak, renklerini ve desenlerini yıpratmadan temizliyoruz.

Şirketimiz bünyesinde halı yıkama aşamalarımız;

  • Haftanın her günü, talepleriniz doğrultusunda halılarınızı teslim alıyoruz, etiketliyoruz ve halı yıkama birimimize ulaştırıyoruz.
  • Öncelikle türlerine göre sınıflandırılan halılarınızı, tozlarından arındırıp, yıkama ünitesine gönderiyoruz.
  • Son teknoloji, modern halı yıkama makinalarımızla yıkanan halılarınızı, hijyenik ve sağlıklı kurutma odalarında kuruttuktan sonra paketleyip teslim ediyoruz.

Nar City Halı Yıkama Şirketleri Fiyatları Hakkında

Nar City halı yıkama şirketleri fiyatları

, halınızın türüne ve metrekaresine göre belirlenir. Kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesi, su miktarı ve halının türüne göre gösterilen işçiliğin derecesi fiyat belirlenirken göz önünde bulundurulan etkenlerdendir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, uygun fiyatlarıyla da halı yıkama şirketleri arasında tercih edilebilirliğini artırmayı amaçlar.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için iletişim numaralarımızdan ya da sayfamız üzerinden ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında sormak istediklerinizi bizlere iletebilirsiniz.Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın