Temizletmeyi düşündüğüm halılarım acaba kaç para tutar?

Halılarınızın türünü ve kaç metrekare topladığını biliyorsanız fiyat listemizdeki birim fiyatlarla çarpıp kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.. Eğer halılarınızın kaç metrekare geldiğini ve ne tutacağını bilmiyorsanız Göztepe Temizlik Şirketimizi Arayarak Halınızın enini ve boyunu söyleyerek hesaplatabilirsiniz..

Halılar ne kadar sürede teslim alınıp-teslim ediliyor ?

Sezon yoğunluğuna göre değişmekle birlikte genel olarak sipariş edildiği gün yada ertesi gün içinde alınıp üç-dört gün sonra teslim edilmektedir.

İstanbul’da her bölgeye servisiniz var mı?

Anadolu Yakasında Üsküdar’dan Beykoz’a,Çekmeköy’e ve Maltepe’ye kadar miktar veya tutar dikkate alınarak ücretsiz servis , Avrupa Yakasında ise verilecek işin tutarı ve bölge uzaklığı dikkate alınarak ücretli servis çıkarılabilmektedir. Göztepe Temizlik Şirketimize Lütfen sorunuz.

Yeraltı suyu mu, şehir şebeke suyumu kullanıyorsunuz ?

Halı yıkama firmaları için en doğru ve hesaplı olan elbette öncelikli olarak yeraltı sularını kullanmaktır. Ancak,İstanbul’daki yeraltı sularının demir ve kireci boldur.Bu suları arıtma dan geçirmeden kullanmak halının elyaf ve renklerine zarar verecektir.

Halı içine işlemiş kum ve tozlar tamamen alınabiliyor mu?

Halının kullanım şekli ve süpürülme sıklığına bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak toz ve kumun tamamına yakını alınabiliyor.Ancak, çok fazla keçeleşmiş yada üzerinde dışarı ayakkabılarıyla dolaşılan halılarda hav diplerine iyiden iyiye işlemiş kumlar maalesef tamamen alınamıyor.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

1992’den beri hızlı ve hatasız halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Ev ve ofis temizliğinde harika hizmetleri olan, diğer hizmetlerinde de eminimki başarılı olan bir şirkettir Göztepe Temizlik Şirketi.

YELDA YILMAZ
, Ev Temizliği
Call Now ButtonHemen Arayın