Temiz ve Parlak Halılar İçin Soyak Yenişehir Halı Yıkama Şirketi

Halıların en sık kullandığımız eşyalar arasında yer aldığı bir gerçek. Buna bağlı olarak da sık kirleniyor. Halınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız derinlemesine kirlenmesine fırsat vermemeniz gerekiyor. Kullanım sırasında süpürme aralıklarını sık tutarak, çıkmama ihtimali olan lekelenmeler fırsat vermeyerek, üzerine keskin kenarlı eşya koymayarak ve güneş ışığına doğrudan maruz bırakmayarak halıyı koruyacak önlemler alabilirsiniz. Ancak bunlar halının temiz kalması için yeterli değil. Belirli aralıklarla lekeli olmasa dahi yapılacak temizlik, halının hijyeni için oldukça önemli. Bu temizliğin de profesyonel hizmet veren kişiler eliyle yapılması halınızın temizlenmesinin yanı sıra renklerini koruması için de önem taşıyor. Soyak Yenişehir Halı Yıkama Şirketi olarak 1992’den beri halı yıkama hizmetini profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

Soyak Yenişehir Halı Yıkama Şirketi Hizmetleri

Soyak Yenişehir Halı Yıkama Şirketi olarak halılarınızı hem bulundukları yerde hem de faaliyet alanı olarak kullandığımız yıkama firmasında temizliyoruz. Duvardan duvara halılar ya da halıflexler için yerinde yıkama hizmetimizde faydalanabilirsiniz. Firmamızda yıkanması için teslim ettiğiniz halılarda ise profesyonellik işin her aşamasında kendisini gösteriyor. Teslim alma aşamasında numaralanan halılarınız iade edilinceye kadar kaybolma ya da karışma riski olmaksızın temizlik aşamalarını tamamlıyor. Halılarınızı temiz bir şekilde iade ederken özel poşetlerde taşıyor ve araçta ya da taşıma sırasında yeni bir kirlenme durumu oluşmasının önüne geçiyoruz.

Profesyonel Yıkama Hizmetini Nasıl Sağlıyoruz?

Soyak Yenişehir Halı Yıkama Şirketi olarak sunduğumuz hizmette profesyonellik ve kalite standartlarına uygunluk sağlamak üzere teknolojik olanaklardan yararlanmayı tercih ediyoruz. Halılarınızı uygunsuz bir ortamda ve bireysel çabalarla yıkamak yerine makine kullanıyor ve sizlere daha temiz ve sağlıklı bir yıkama hizmeti sunuyoruz. Makinelerden hem toz alma hem yıkama hem de sıkma işlemleri için yararlanıyoruz. Farklı müşterilerimizin halılarını aynı havuzda bekletmiyor ve kir ve mikropların halılar arası geçiş yapmasına mani oluyoruz. Halı yıkarken kullandığımız deterjanları halının özelliğine uygun olacak şekilde belirliyoruz. Bu özenimiz yıkama sırasında halıların renklerinin bozulmasını engellememizi sağlıyor. Son olarak kurutma işlemi için de özel bir alan kullanıyor ve bu sırada halınıza yeni kir ve mikropların bulaşmasını önlüyoruz.Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın